АРМА збільшила надходження до держбюджету на 328%

АРМА збільшила надходження до держбюджету  на 328%

За п"ять місяців 2021 року Національне агентство України з розшуку та менеджменту активів (АРМА) перерахувало до держбюджету 15,4 млн грн від управління арештованими активами, переданими управителям на підставі договорів.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень зросла більш ніж у чотири рази. Про це повідомляє пресслужба агентства.

Зазначається, що за весь 2020 рік АРМА перерахувала до держбюджету 15,68 млн грн доходу, тобто менше ніж за півроку АРМА фактично досягла тогорічного результату.

У травні агентство спрямувало до бюджету майже 3,5 млн грн від управління арештованим майном, що є найвищим показником надходжень у місячному розрізі.

АРМА підкреслили, що зазначені кошти не враховують витрат, які управителі здійснюють для відновлення і покращення активів. Вони, як правило, суттєво перевищують суми доходів до бюджету та дозволяють не лише зберігати арештоване майно, але й генерувати прибутки для держави від його комерційного використання.

Також ці суми є надходженнями лише від одного способу управління активами, які здійснює АРМА. Сюди не входять кошти від реалізованого на торгах майна та передані агентству арештовані кошти, розміщені на банківських рахунках.

Нагадаємо: у I кварталі 2021 року надходження до бюджету від АРМА склали 8,8 млн грн, тоді як за січень-березень 2020 року – 2,3 млн грн.

Джерело: Mind.ua

© 2007–2021 Інформаційна служба «Наш оптовик».