Індія видаватиме турвізи іноземцям, які прибувають чартерними рейсами

Індія видаватиме турвізи іноземцям, які прибувають чартерними рейсами

З 15 жовтня Міністерство внутрішніх справ Індії почне видавати туристичні візи іноземцям, які прибувають в аеропорти країни чартерними рейсами.

З 15 листопада візи почнуть видавати туристам, які прилетіли регулярними рейсами. При цьому гостям країни належить суворо дотримуватися всіх ковідние протоколи і обмеження.

Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому прес-бюро уряду Індії.

В індійських ЗМІ також з’явилася інформація про те, що перші 500 тис. Віз будуть видані безкоштовно в якості промо-акції, стимулюючої короткострокові поїздки, в тому числі, і з туристичною метою. Але як вони будуть розподілятися по країнам, невідомо.

Немає поки інформації і за правилами в’їзду. Власник і директор туроператора «Індіан Холідей Україна» Ірина Лукіна зазначає, що протокол перетину кордону і вимоги щодо оформлення туристичних віз ще не визначені і очікуються найближчим часом.

«До сих пір в’їзд до Індії був дозволений за всіма видами віз, крім туристичних. Зокрема, ми відправляли людей на аюрведічеськоє лікування з медичної візі. Потік таких туристів з України значно збільшився в серпні, коли Емірати дозволили проліт через свою територію для тих, хто повертається з Індії. Для цієї категорії туристів правила в’їзду досить лояльні: по вакцинам немає ніяких вимог, тільки негативні ПЛР-тести по прильоту і перед вилетом.Тест по прибуттю в Індію, до речі, робиться абсолютно безкоштовно, - розповіла Ірина Лукіна.

Для відновлення турпотоку також важливо наявність прямого перевезення. Про чартери поки не йдеться, а з прямих регулярних рейсів поки є тільки Київ - Делі на «крилах» МАУ. Є також можливість долетіти до Делі з стиковками в Шарджі і Дубаї.

Нагадаємо, що Індія призупинила видачу туристичних віз в березні 2020 року. З тих пір країна була недоступна для масового організованого туризму. Рішення відкрити кордони і відновити прийом іноземних туристів продиктовано поліпшенням епідемічної ситуації в країні.

За даними ресурсу github.com, з травня поточного року в Індії спостерігається істотне скорочення нових виявлених випадків захворювання. На початку жовтня цей показник становив не більше 23806 нових випадків щодня, в той час як на початку травня він становив майже 400 тис.

Джерело: Мастер тура

 

© 2007–2021 Інформаційна служба «Наш оптовик».