Покупці квартир, крім знижок, можуть розраховувати на подарунки

Покупці квартир, крім знижок, можуть розраховувати на подарунки

Потенційні покупці квартир, заміських котеджів та іншої нерухомості перед кожним Новим роком завмирають в очікуванні грандіозних знижок, дорогих подарунків та привабливих бонусів.

Минуле свято не було винятком. На порталі https://www.zagorodna.com/ у грудні було розміщено 30 акційних пропозицій від забудовників котеджних містечок під Києвом.

Свято пройшло, але забудовники не сплять.У січні на zagorodna.com розміщено 19 спецпропозицій для покупців.

Скромненько, але зі смаком

Експерти нічого надприродного не обіцяють. "Знижок і акцій буде значно менше, ніж у грудні. Активність покупців знижується невеликими темпами. Тому у продавців немає причин суттєво знижувати ціни і надавати великі дисконти, - пояснює Віктор Коваленко, директор консалтингової компанії «РеалЕкспо» та керівник порталу заміської нерухомості www.zagorodna .com.

Цього року, на думку Віктора Коваленка, середній за ринком рівень знижок складе 5-10%. Причому десятивідсоткову знижку, за його словами. покупець може отримати за умови стовідсоткової оплати.

Окрім знижок, покупець житла може розраховувати на подарунки. Але не дорогі. Їхня вартість залежить від того, наскільки численні клієнти у компанії і в якому сегменті вона працює. Так, покупці квартир в елітних об"єктах можуть отримати подарунок вартістю до $300, покупці менш дорогих об"єктів нерухомості – до $100.

"Але сьогодні подарунки для клієнтів не найпопулярніший стимулюючий захід, - стверджує Віктор Коваленко. - Покупець нерухомості віддає перевагу акціям, які б позначалися на кінцевій вартості пропозиції: знижки процентні, знижки з вартості квадратного метра, певна кількість квадратних метрів безкоштовно.Інший популярний крок – оздоблення квартир. Така пропозиція з боку девелопера, що дозволяє майбутньому власнику оптимізувати витрати на ремонт, має великий попит серед покупців. Запропонувати людям як акцію зниження вартості обробки - цілком розумний крок з боку девелопера".

Чекають покупці та розстрочення платежу. Розстрочка надається терміном від півроку до року, графік платежів у разі індивідуальний. Справа в тому, що багато хто прагне приурочити платежі до отримання щорічних бонусів та відсотків з депозитів, тому гнучкість платежу при розстроченні дуже важлива.

Віктор Коваленко вважає, що «на стабільному ринку, на відміну від нестабільного, діють інші правила: під акції підпадають або неліквідні об"єкти, або останні будинки (ділянки) у містечках, які необхідно реалізувати якнайшвидше, щоб завершити етап проекту, або нові пропозиції , які ринок має розпитати, і це вимагає цінового стимулювання".

Акції йдуть переважно в містечках з низьким ступенем готовності. Там, де будівництво близьке до завершення, додаткова стимуляція попиту не потрібна: об"єкти і так швидко розбирають.

Джерело: Zagorodna

© 2007–2022 Інформаційна служба «Наш оптовик».