Поява Элвиса Абдураимова в XCLUSIVE TRAVEL приверне увагу турагентів

Поява  Элвиса Абдураимова  в XCLUSIVE TRAVEL приверне увагу турагентів

Залишивший на початку року Anex Tour Ukraine Елвіс Абдураїмов продовжить роботу на посаді директора з маркетингу і розвитку компанії XCLUSIVE TRAVEL. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Готовий докласти максимум зусиль для реалізації спільних ідей. Ми команда, яка прагне працювати на результат і успіх, який залежить від спільних зусиль», - написав топ-менеджер.

У коментарі mastertura.com.ua він також додав, що сфера маркетингу йому добре знайома, а можливість використовувати свої знання і досвід в іншій компанії має на увазі щось нове.

«Робота в VIP- та Luxury-сегменті, на якому спеціалізується XCLUSIVE TRAVEL, зараз особливо перспективна, оскільки ця ніша ринку росте», - уточнив Елвіс Абдураїмов. І розповів, що в подальшому планує реалізувати кілька амбітних проектів, які зараз знаходяться на стадії розвитку.

У своєму пості він також коротко розповів про компанію - XCLUSIVE TRAVEL яка з’явилася на туристичному ринку України в 2015 році, є частиною мультибрендовой компанії в сфері VIP-туризму. Спеціалізується на концепції LUXURY відпочинку, призначеного для респектабельного клієнта.

Судячи з інформації на сайті компанії, у неї є офіси в Україні, Туреччині, Казахстані та Росії, туроператор працює за всіма ключовими курортам Туреччини, надає ексклюзивні послуги приватних авіаперельотів і оренди приватних яхт, шопінг-поїздок, організації урочистих заходів і т.д.

Турринок відреагував на новину досить жваво: пост Елвіса Абдураімова через чотири години після публікації зібрав сотні «лайків» і безліч коментарів з привітаннями та побажаннями успіхів. «Елвіс професіонал, добре зарекомендував себе, йому багато довіряють.

Впевнена, що його поява в XCLUSIVE TRAVEL не залишиться непоміченим і приверне увагу турагентів до цієї компанії, створить напрацювання для розширення співпраці з роздробом. Чекаємо нові цікаві проекти », - прокоментувала новину директор Pan Terra Валентина Іскра.

Джерело: Мастер тура

© 2007–2021 Інформаційна служба «Наш оптовик».