Відпочинок на Кіпрі - топ найпопулярніших місць серед туристів

Відпочинок на Кіпрі - топ найпопулярніших місць серед туристів

Бірюзова вода Середземного моря, сліди Афродіти на піску та антична архітектура – Кіпр відкрив кордони для українців.

Навесні та восени на острові комфортні «+25», тож це ідеальний час для активного відпочинку на острові.

А літом температура підвищується до «+32», щоб не тільки фотографувати лагуни, а ще й поплавати у них.

На Середземноморському узбережжі тепла погода обіцяє затриматися до листопада, а туристів кіпрська сторона приймає як із сертифікатом про вакцинацію (допускаються всі типи вакцин, які використовуються в Україні), так і без щеплень, але з двома ПЛР-тестами (до вильоту і після прибуття).

Нинішньої осені Кіпр дуже популярний в українських туристів. Чого чекаєш – полетіли в Ларнаку!

Ларнака – сучасний курорт оточений історичними пам’ятками. Сюди перш за все приїжджають за спокійним розміреним відпочинком. Знайомляться з історією міста, в якому були знайдені реліквії віком більш ніж шість тисяч років.

Дефілюють довгою пальмовою алеєю «Фінікудес». Марять морськими пригодами, дивлячись на численні пришвартовані в порту яхти. І ніжаться на пляжі, поглядаючи з-під капелюха за дітьми у воді. Море тут не глибоке – для дітей безпечно.

Прогулюючись містом, не поспішай – роздивись різьблені візерунки на старих дерев’яних дверях. Це одна з неочевидних, прихованих від багатьох очей пам’яток Ларнаки.

Сайт top10.travel склав список найпопулярніших об’єктів і пам’яток, які обов’язково потрібно відвідати на Кіпрі.

 Церква Святого Лазаря (Ларнака).

Храм був побудований у IX столітті і названий на честь біблійного Лазаря, якого воскресив Христос. Над гробницею Лазаря на Кіпрі була побудована церква. За однією з версій, грецька назва поховання — «ларнакес» — дала ім’я місту Ларнаці.

Ларнакський замок.

Оборонна фортеця поєднує в собі і романську, і османську архітектуру. Перші згадки про фортецю датуються XIII століттям, потім фортифікації використовувалися венеціанцями, згодом оборонний комплекс відновили, а місцями і заново відбудували турки-османи. Зараз в замку розташовується історичний музей.

Пляж Фіникудес.

Міський пляж Ларнаки простягається на 500 метрів. Тут м’який білий пісок, пологий спуск у воду. До пляжу прилягає мальовнича набережна з пальмовою алеєю.

 Пристань для яхт в Ларнаці.

Звідси відправляються на морські прогулянки на яхтах, збираються любителі дайвінгу та віндсерфінгу.

Гірське село Лефкара.

Входить до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, завдяки збереженому там особливого виду рукоділля — лефкарійскій вишивці. Також в Лефкарі працюють ювеліри, виготовляючи філігранні срібні вироби (лефкарійське срібло).

Джерело: Факти

© 2007–2021 Інформаційна служба «Наш оптовик».