«Солодка мрія» стала суттєвим помічником

«Солодка мрія» стала суттєвим помічником

Вінницька міська рада передала підприємству «Солодка мрія» 4 тонни борошна.

З нього працівники виробництва випікають хліб, який потім роздають переселенцям, що наразі мешкають у приміщеннях шкіл та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів.

«Кожного дня ми виробляємо по сотні хлібин і розвозимо його в центри, де проживають переселенці. Міська рада передала борошно. Все інше: дріжджі, робота пекарів – це наш внесок у перемогу. Ми будемо працювати й надалі, поки не закінчиться війна. Розуміємо, що наша справа дуже важлива. У кожного свій фронт», - повідомила директорка підприємства «Солодка мрія» Наталія Побережна.

Наразі для проживання переселенців діє 8 гуртожитків семи закладів професійно-технічної освіти. Та 5 центрів на базі загальної середньої освіти.

«У нашій школі проживають сім’ї з Херсону, Дніпра, Маріуполя, Харкова. Дорослі та діти мають все необхідне для комфортного проживання: триразове харчування, гарячу воду, засоби гігієни, є можливість користуватись пральною машиною.

«Солодка мрія» привозить постійно хліб у школу. Це суттєва допомога, бо без хліба не обходиться ні сніданок, ні обід, ні вечеря.

Міська влада спрацювала так, що «Солодка мрія» стала нашим суттєвим помічником», - розповіла директорка Вінницької початкової школи №5 міста Наталія Кучма та додала, що у школі харчуються не тільки люди, які проживають в закладі, а ще й переселенці, які проживають на території нашого мікрорайону.

Кожний день на базі цих центрів перебуває від 1200 до 2200 людей

.«Окрім того, що міська рада зробила все, щоб створити ці місця для проживання ВПО, ще з початку воєнних дій організовано триразове харчування. Ми намагаємось, щоб раціон був різноманітний і калорійний. Щоб туди входило м"ясо, риба, овочі, крупи. І, відповідно, хліб. За домовленістю заступника міського голови Андрія Очеретного з ТОВ «Солодка мрія», вони щоденно постачають нам 100 паляниць у центри.

Також є ще одне виробництво, яке дає 110 буханок хліба для переселенців. Завдячуючи «Солодкій мрії» та іншим підприємствам, які допомагають забезпечувати продуктами, ми можемо надати людям не тільки прихисток, а й безкоштовне триразове харчування», - повідомляє директорка Департамент освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Джерело: Вінницька міська рада

© 2007–2022 Інформаційна служба «Наш оптовик».