Як очистити судини від надлишків холестерину

Як очистити судини від надлишків холестерину

Хоча насправді немає таких чарівних продуктів, які б діяли проти атеросклерозу подібно до ліків, звичка їсти здорову їжу допомагає уповільнити процес накопичення надлишків холестерину в судинах. Особливо приємно, що очистити судини дозволяють прості, доступні продукти.

Овес.

Надлишки холестерину можуть проникати у внутрішній шар кровоносних судин, утворюючи з часом жорсткий наліт. Вівсяне зерно багате розчинними волокнами, що борються з небезпечним процесом втрати гнучкості і розтяжності судинних стінок.

Квасоля.

Дослідження свідчать, що раціон, насичений нею, може допомогти зробити артерії більш еластичними, сприяє зниженню артеріального тиску. Ще одна перевага простого продукту-це антиоксиданти, ефективні проти запалення, що сприяє хворобам серця.

Сочевиця.

Є одним з кращих натуральних засобів, що нейтралізують пошкодження кровоносних судин, що викликається високим кров’яним тиском. До того ж цей простий продукт знаходиться на вершині харчового спектру за вмістом білка і клітковини, дає організму кальцій, калій, магній – всі мінерали, здатні знижувати підвищений тиск.

Фісташка.

Вони заповнені рослинними стеролами, які допомагають блокувати абсорбцію холестерину в організмі. При алергія на горіхи дані речовини можна отримати з насіння кунжуту.

Куркума.

Її головний компонент – антиоксидант куркумін має властивість перешкоджати накопиченню в судинах жирових надлишків, що блокують їх просвіт і провокують небезпечні порушення кровообігу.

Броколі.

Її з"єднання сульфорафан покращує природний захист організму від процесів закупорки артерій бляшками холестеринів, активуючи певний вид білка в організмі.

Картопля.

По праву входить в список кращих доступних джерел калію, що допомагає регулювати кров"яний тиск. Також містить достатню кількість клітковини – натурального чистильника артерій.

Яйця.

В даний час дослідження показують, що містяться в яйцях жири підвищують рівень «хорошого» холестерину ЛПВЩ в крові, що з"єднується з молекулами «поганого» ЛПНЩ і активізує їх розщеплення.

Кефір.

Пробіотичні продукти ефективно підтримують популяцію здорових бактерій в кишечнику – з поліпшенням його мікрофлори корелює зниження артеріального тиску тиск і рівень холестерину ЛПНЩ.

Джерело: ukrhealth.net

© 2007–2022 Інформаційна служба «Наш оптовик».